Nové Město (Krušné hory) - 7. - 16. 2. 2003
Přestože jsem s tím začal až v lednu, podařilo se mi sehnat ubytování na horách na termín pražských jarních prázdnin - a stálo za to. Voda tekla jen občas, pokoje a vlastně celá budova byly krapet naddimenzované co se počtu ubytovaných týká. Ale přálo nám počasi, po pár zamračených dnech vyšlo sluníčko a na běžky bylo skvěle. Se sjezdovkami to bylo horší, sněhu bylo málo, spíše jen led či tráva. Ale parta byla super a moc se mi tam líbilo.
Pláně kolem Bouřňáku a Moldavy jsou na běžkování ideální - mohu jen doporučit. A když už tam budete, tak nezapomeňte navštívit zříceninu hradu Osek - stojí za to!

Osoby a obsazení: Jana a Petr Gallusovi, Ora a Méďa, Helča a Evka, Jirka Bláha a moje maličkost. My všichni jsme různě přijížděli a odjižděli, což v domácích vzbuzovalo obrovský zmatek - taky jsem měli jen dvoje klíče na 8 lidí a tak nám často nezbývalo než zvonit - což naší popularitě neprospělo :-))

Hrad Osek - celkový pohled Hrad Osek Zbytky zdiva Hrad Osek Hrad Osek Kdo maže, ten jede...
Světlo čaruje Vyhlídka na České Středohoří Vstříc zimní nádheře Vzůru! Zamrzlé a zasněžené Fláje Z vyhlídky nad Flájemi k západu
Evka Evka Pokryto...! Jana při sjezdu Petr pod sněhem Horký čaj, pomeranče - zkrátka svačinka... Zamrzlo...
Slunce nad mlhou... Z okna chaty k Božímu Daru Světlo čaruje Slunce nad mlhou
Na Bouřňáku Na pláních nad Moldavou Do lyží! Západ slunce cestou na kulečník...
Vpřed! (Helča, Evka a Méďa) Na okruhu... Zamrzlý Boží Dar


HomePage >>>  (C) Jiří Mašek 2003 - All Rights Reserved  <<<< FotoZápisník ikonka