Švýcarské Alpy Podzimní Švýcarské Alpy
Dlouho plánovaný výlet do Alp se nakonec odehrál úplně jinak. Michal nemohl, tak jsme si půjčili Peugeota a vyrazili s Barčou sami. Navštívili Uliho a Irenu, podívali se pod Triftgletscher i Gauligletscher, projeli přes Sustenpass, přespali v Davosu, což byl opravdu "zážitek" a nakonec nevylezli na Flüella-Wisshorn :-) Pohodové a rozmanité výlety, nakonec všechny jednodenní.
26. září - 1. října 2006 134 fotek

Zillertallské Alpy 2006 Zillertállské Aply s Alexem
Výlet od Alp s Barčou, Luckou a Petrem se nakonec k nejen mé lítosti odehrál bez Barči, které nezbylo, než zůstat doma a trávit čas učením :-(
Místo Barči pak jela Štěpánka, Prošli jsme, co Alex zvládl, a jak nám počasí dovolilo. Jet do hor s velkým psem má své kouzlo, není problém navazovat kontakt s lidmi, zastaví se u vás každý :-)
22. - 29. července 2006 165 fotek

Gran Paradiso 2006 Gran Paradiso (4061 m.n.m.)
"Víkendový" výlet na jednu z nejsnáze přístupných čtyřtisícovek v Alpách - aneb, když už jsm esi ty mačky a cepíny koupily, tak je potřeba je použít.
Vyrazil jsme ve čtyřech, s Barčou, Lenkou a Davidem přes Švýcersko do Itálie, a pak z Pontu kolem Refugio Vittorio Emanuele II. na vrchol Gran Paradisa a zase zpátky. Taková hezká, jednoduchá ledovcová tůra.
1. - 4. července 2006 99 fotek

Peru 2005 Peru - Cordillera Blanca
Tří a půl týdenní výprava do překrásných hor v okolí Huascaránu - aneb španelsky snadno a rychle se nejlép naučíte třeba v Peru - a moc dobře tu vařej :-))
Vyrazili jsme trekovat do údolí a sedel, počasí a síly stačily a tak jsme si m v závěru dopřáli i výstup na jednu tamní brdku - Nevado Pisco.
25. května - 18. června 2005 407 fotek


HomePage >>>  (C) Jiří Mašek 2006 - All Rights Reserved  <<<< Fototoulání ikonka